شرکت توليدي ماشين روستا مشهد با بهره گيري از 3 نسل تجربه در زمينه توليد انواع ماشين آلات کشاورزي با برخورداري از مديران ، کارشناسان ، تکنسين ها و کارگران ماهر و متخصص و تجهيزات و وسايل مدرن و بعضا منحصر به فرد يکي از بزرگترين کارخانجاتي است که صنعت را در خدمت توسعه کشاورزي قرار داده و نقش بسيار فعالي در روند مکانيزاسيون بخش کشاورزي دارد .

شروع کار با تاسيس و راه اندازي شرکت ها و کارخانجاتي از قبيل گروه توليدي ايران - آمريکا ، ايران دشت ، شخم ايران ، روستا ماشين و ماشين روستا بوده است و با استفاده از سال ها تجربه و آخرين دست آوردهاي تکنولوژي کشورهاي اروپايي پيشرفته ترين نرم افزار هاي کامپيوتري در طراحي برنامه ريزي و تحقيق و توسعه موفقيت هاي چشمگيري در زمينه ارتقا کمي و کيفي ماشين آلات کشاورزي به دست آورده است . با توجه به کامل بودن سبد محصولات توليدي کارخانه و رفع نياز و رضايت کشاورزان عزيز با شعار ( توليد با کيفيت - قيمت مناسب - پشتيباني کامل و خدمات پس از فروش ) اهداف و طيف خاصي از جمله صداقت با مشتري را مد نظر دارد .

اين شرکت در حال حاضر جمعا 30000 متر مربع مساحت داشته که شامل 10000 متر مربع سالن توليدي و انبار و فضاي اداري و نمايشگاه اختصاصي مي باشد . هم اکنون داراي بيش از 400 نمايندگي توزيع و فروش ادوات در سطح ايران مي باشد . و به کشورهاي افغانستان ، پاکستان ، کشورهاي عربي ، عراق و ترکيه صادرات داشته است .

معرفی کارخانه
آمار سایت
تاریخ شروع : 1392/10/01
بازدید کل : 1000
بازدید ماه : 100
بازدید امروز : 12
کاربر آنلاین : 1
معرفی کارخانه
آمار سایت
تاریخ بروزرسانی : 1392/10/01
تاریخ امروز : 1403/02/05
بازدید کل : 4939221
بازدید امروز : 80
کاربر آنلاین : 6