شرکت تولیدی ماشین روستــا مشهد با بهره گیری از 3 نسل تجربـه در زمینـه تولید انواع ماشین آلات کشـاورزی با برخـورداری از مدیـران ، کارشناسـان ، تکنسین ها و کارگـران ماهـر و متخصص و تجهیزات و وسـایل مدرن و بعضــاً منحصر به فـرد یکی از بزرگترین کارخانجـاتی است که صنعت را در خدمت توسعه کشـاورزی قـرار داده و نقش بسیار فعـالی در روند مکانیزاسیون بخش کشـاورزی دارد .

شروع کـار با تاسیس و راه اندازی شرکت ها و کارخانجـاتی از قبیل گـروه تولیدی ایران - آمریکا ، ایران دشت ، شخـم ایران ، روستا ماشین و ماشین روستا بوده است و با استفاده از سال ها تجربه و آخرین دست آوردهای تکنولوژی کشورهای اروپایی پیشرفته ترین نرم افزار های کامپیوتری در طراحی برنامه ریزی و تحقیق و توسعه موفقیت های چشمگیری در زمینه ارتقا کمی و کیفی ماشین آلات کشاورزی به دست آورده است .

بـا توجــه به کامـل بـودن سبد محصـولات تولیـدی کارخـانـه و رفـع نیـاز و رضایت کشاورزان عزیـز با شعار ( تولید با کیفیت - قیمت مناسب - پشتیبـانی کامل و خدمـات پس از فـروش ) اهـداف و طیف خاصی از جملـه صداقت با مشتـری را مـد نظر دارد .

این شرکت در حـال حاضـر جمعـاً 30000 متـر مربـع مسـاحت داشته که شامـل 10000 متـر مربـع سالن تولیـدی و انبـار و فضـای اداری و نمایشـگاه اختصـاصی می بـاشـد .

هم اکنـون دارای بیش از 400 نماینـدگی توزیـع و فـروش ادوات در سطح ایـران می باشـد و به کشـورهای افغانستـان ، پاکستـان ، کشـورهای عربـی ، عـراق و ترکیه صـادرات دارد.

 

 

 

معرفی کارخانه
آمار سایت
تاریخ بروزرسانی : 1392/10/01
تاریخ امروز : 1403/05/03
بازدید کل : 5011486
بازدید امروز : 11
کاربر آنلاین : 5